Bestyrelsen

Bestyrelsen i Hundested Kunstforening 2020




Formand Lone Vind Lynæs Fortvej 39 3390 Hundested lone_vind@hotmail.com 26845663

Kasserer Carsten Neergaard Ved Skansen 13, 3390 Hundested 61700931 cneergaard@webspeed.dk

Hjemmeside, Tegnecafe Lisbeth Jørnvil, Fyrrehegnet 37, 3390 Hundested 51291390 lisbethjornvil@gmail

Udflugtsudvalg Karin Wallind Liljevænget 20, 3390 Hundested 23474146 kwallind@gmail.com

Udstillingsudvalg Karen Christensen Søndergade 38, 3390 Hundested 29365117 karen.christensen@youmail.dk

Udstillingsudvalg Dietlinde Lamparter Stangbakken 3, 3390 Hundested 40252027 dietlinde@outlook.dk

Udstillingsudvalg Annette Egeris Groth Skansevej 28, 3390 Hundested 26356209 annetteegeris@gmail.com

Suppleant Kirsten Schwennesen Solsortvej 17, 3390 Hundested 23245930 kirsten@schwennesen.info

Suppleant Jane Bærskog Madsen Skovvangen 9, 3390 Hundested 25890727 janebaerskog@gmail.com

Suppleant Jørgen Heskier Schiønning Fyrrehegnet 17, 3390 Hundested 42600477

Skriv en ny kommentar: (Klik her)

123hjemmeside.dk
Tegn tilbage: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

10.09 | 15:04

Hjemmesiden er svær at læse på mobil

...
02.09 | 06:05

Hej Karin
Det er ikke noget problem. Du bliver oprettet som ønsket og så bydes du ellers velkommen i foreningen.
Mvh Carsten Neergaard

...
30.08 | 15:15

Håber det er ok at melde mig ind som Stormsvalen Naturbutik

...
12.03 | 23:19

Dejligt du fik en fin oplevelse på udstillingen, tak for din tilbagemelding

...
Du kan lide denne side