Bestyrelsen

Bestyrelsen i Hundested Kunstforening 2020




Formand Lone Vind Lynæs Fortvej 39 3390 Hundested lone_vind@hotmail.com 26845663

Kasserer Carsten Neergaard Ved Skansen 13, 3390 Hundested 61700931 cneergaard@webspeed.dk

Hjemmeside, Tegnecafe Lisbeth Jørnvil, Fyrrehegnet 37, 3390 Hundested 51291390 lisbethjornvil@gmail

Udflugtsudvalg Karin Wallind Liljevænget 20, 3390 Hundested 23474146 kwallind@gmail.com

Udstillingsudvalg Karen Christensen Søndergade 38, 3390 Hundested 29365117 karen.christensen@youmail.dk

Udstillingsudvalg Dietlinde Lamparter Stangbakken 3, 3390 Hundested 40252027 dietlinde@outlook.dk

Udstillingsudvalg Annette Egeris Groth Skansevej 28, 3390 Hundested 26356209 annetteegeris@gmail.com

Suppleant Kirsten Schwennesen Solsortvej 17, 3390 Hundested 23245930 kirsten@schwennesen.info

Suppleant Jane Bærskog Madsen Skovvangen 9, 3390 Hundested 25890727 janebaerskog@gmail.com

Hanne Frederiksen Fiskergade 1 3390 Hundested Tlf: 2233 0296 Mail: kimshanne@gmail.com

Skriv en ny kommentar: (Klik her)

123hjemmeside.dk
Tegn tilbage: 160
OK Sender...

Ane Marie Danielsen | Svar 29.11.2021 13:17

Kære Kunstforening.

Jeg har fået ny mail : 68danielsen@gmail.com

Den i skal slette er : ao-danielsen@mail.dk

VH.

Ane-Marie Rimme Danielsen.

Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

29.11 | 13:17

Kære Kunstforening.

Jeg har fået ny mail : 68danielsen@gmail.com

Den i skal slette er : ao-danielsen@mail.dk

VH.

Ane-Marie Rimme Danielsen.

...
28.10 | 17:14

Hej Carsten
Jeg vil gerne være medlem af Hundested kunstforening.
Jeg maler og laver keramik
Med kærlig hilsen Anni lang lauridsen

...
22.12 | 16:14

Hej Carsten
Jeg vil gerne være medlem af Hundested Kunstforening.
Jeg maler - og laver også keramik.
På min hjemmeside: jetterask.dk kan du se hvad jeg laver.

...
02.09 | 06:05

Hej Karin
Det er ikke noget problem. Du bliver oprettet som ønsket og så bydes du ellers velkommen i foreningen.
Mvh Carsten Neergaard

...
Du kan lide denne side