Bestyrelsen

Bestyrelsen i Hundested Kunstforening 2020




Formand Lone Vind Lynæs Fortvej 39 3390 Hundested lone_vind@hotmail.com 26845663

Kasserer Carsten Neergaard Ved Skansen 13, 3390 Hundested 61700931 cneergaard@webspeed.dk

Hjemmeside, Tegnecafe Lisbeth Jørnvil, Fyrrehegnet 37, 3390 Hundested 51291390 lisbethjornvil@gmail

Udflugtsudvalg Karin Wallind Liljevænget 20, 3390 Hundested 23474146 kwallind@gmail.com

Udstillingsudvalg Karen Christensen Søndergade 38, 3390 Hundested 29365117 karen.christensen@youmail.dk

Udstillingsudvalg Dietlinde Lamparter Stangbakken 3, 3390 Hundested 40252027 dietlinde@outlook.dk

Udstillingsudvalg Annette Egeris Groth Skansevej 28, 3390 Hundested 26356209 annetteegeris@gmail.com

Suppleant Kirsten Schwennesen Solsortvej 17, 3390 Hundested 23245930 kirsten@schwennesen.info

Suppleant Jane Bærskog Madsen Skovvangen 9, 3390 Hundested 25890727 janebaerskog@gmail.com

Hanne Frederiksen Fiskergade 1 3390 Hundested Tlf: 2233 0296 Mail: kimshanne@gmail.com

Skriv en ny kommentar: (Klik her)

123hjemmeside.dk
Tegn tilbage: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

14.06 | 13:40

Hej Karin, det lyder dejligt at du vil meldes ind i Hundested Kunstforening.
Vil du være venlig at sende din adresse og imail.
hilsen Lisbeth

...
14.06 | 11:55

Jeg vil gerne melde mig ind i kunstforeningen

...
22.12 | 16:14

Hej Carsten
Jeg vil gerne være medlem af Hundested Kunstforening.
Jeg maler - og laver også keramik.
På min hjemmeside: jetterask.dk kan du se hvad jeg laver.

...
10.09 | 15:04

Hjemmesiden er svær at læse på mobil

...
Du kan lide denne side