Bestyrelsen

Bestyrelsen i Hundested Kunstforening 2020




Formand Lone Vind Lynæs Fortvej 39 3390 Hundested lone_vind@hotmail.com 26845663

Kasserer Carsten Neer-Nielsen Ved Skansen 13, 3390 Hundested 61700931 cneergaard@webspeed.dk

Hjemmeside, Tegnecafe Lisbeth Jørnvil, Fyrrehegnet 37, 3390 Hundested 51291390 lisbethjornvil@gmail

Udflugtsudvalg Karin Wallind Liljevænget 20, 3390 Hundested 23474146 kwallind@gmail.com

Udstillingsudvalg Karen Christensen Søndergade 38, 3390 Hundested 29365117 karen.christensen@youmail.dk

Udstillingsudvalg Dietlinde Lamparter Stangbakken 3, 3390 Hundested 40252027 dietlinde@outlook.dk

Udstillingsudvalg Annette Egeris Groth Skansevej 28, 3390 Hundested 26356209 aegeris@webspeed.dk

Suppleant Kirsten Schwennesen Solsortvej 17, 3390 Hundested 23245930 kirsten@schwennesen.info

Suppleant Jane Bærskog Madsen Skovvangen 9, 3390 Hundested 25890727 janebaerskog@gmail.com

Suppleant Jørgen Heskier Schiønning Fyrrehegnet 17, 3390 Hundested 42600477

Skriv en ny kommentar: (Klik her)

123hjemmeside.dk
Tegn tilbage: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

23.04 | 23:06

Fine billeder, Venling hilsen fra Island
Friðrik Friðriksson,Dalvík

...
23.04 | 20:31

Det er nogle fantastiske stærke billeder med med naturens stærke kræfter og farver. Godt vi kan se dem her på hjemmesiden. Det opvejer jo ikke at se dem naturel

...
23.04 | 20:27

Jeg er meget begejstret for Øsssur Mohrs billeder, og ,meget glad for at Kunstforeningen på denne måde lader os se den! Det er en øjenglæde.

...
12.03 | 23:19

Dejligt du fik en fin oplevelse på udstillingen, tak for din tilbagemelding

...
Du kan lide denne side